Charlotta Challenge

Mistrzostwa Polski w Trójboju Wędkarskim | MudMax | MudMax Kids | MudMax Październik

Zapisz się na newsletter

Mud Max 12 października 2019

Mud Max to wyczerpujące wyzwanie dla wszystkich tych, którzy lubią potężny zastrzyk adrenaliny.

12 października odbyły się zawody na trasie 8 kilometrów– aby dotrzeć do mety, zawodnicy musieli pokonać ponad 40 wymagających przeszkód. Mud Max to nie zwyczajny bieg przełajowy, tutaj trasa naszpikowana jest przeszkodami, które gwarantują niezapomniane ekstremalne przeżycia. Na trasie biegu na uczestników czekały między innymi brodzenie w błocie, wspinanie się po linach i na wysokie ściany, czołganie się przez zasieki i wiele innych morderczych przeszkód.

Współpraca pomiędzy startującymi zawodnikami jest kluczem do pokonania oryginalnych przeszkód. Dla wielu uczestników nie czas dotarcia do mety jest najważniejszy, dla nich liczy się zabawa i niezapomniana przygoda przeżyta wspólnie z innymi uczestnikami biegu.

MUD MAX to święto ekstremalnych biegów z przeszkodami. Mocno stawiamy na integrację uczestników, którzy wzajemnie pomagają sobie na trasie przy pokonywaniu przeszkód.

Oprócz niezapomnianej dawki emocji, zawodnicy otrzymali oryginalny medal MUD MAX, pamiątkową koszulkę oraz gadżety od partnerów imprezy.

 

Sponsorzy:

       

Partner:

Patroni medialni:

naszemiasto.pl

Głos Dziennik PomorzaSerwis Głosu Pomorza - gp24.plWirtualna Polska


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij