Dolina Charlotty

Idealne miejsce na relaks

Zapisz się na newsletter

Dolina Charlotty

Dolina Charlotty Resort & SPA położona jest pomiędzy miastami Ustką a Słupskiem. Z większości okien hotelowych pokoi rozpościera się widok na jezioro oraz bukowy las. Ten malowniczy krajobraz zachęca Gości do pieszych wędrówek po ścieżkach otaczających cały teren Doliny Charlotty oraz odpoczynku pośród natury.

Kolorystyka zewnętrzna i wewnętrzna obiektu doskonale współgra z otaczającą go przyrodą, a ręcznie robione drewniane meble oraz ściany z cegły harmonijnie łączą wszystko w jedną całość. Przykładem współgrania z naturą są także domki umiejscowione w koronach drzew oraz domek Rybaczówka znajdujący się na wodzie.

Do dyspozycji gości oddany jest basen, brodzik dla dzieci, jacuzzi, siłownia, sauna sucha, parowa, błotna, aromatyczna oraz sanarium czyli sala z koloroterapią. Niezapomniany indonezyjski wystrój SPA oraz jego urokliwy klimat kuszą Gości do skorzystania z bogatej oferty zabiegowej. W czternastu gabinetach SPA, w tym dwóch dla par, oferowane są między innymi masaże balijskie wykonywane przez terapeutki z wyspy Bali oraz zabiegi klasyczne i aromatyczne na całe ciało.
Elegancka i przestronna restauracja hotelowa zaprasza w swoje progi pasjonatów wykwintnych i różnorodnych potraw, które również serwowane są w restauracji „Gościniec Charlotty”, znajdującej się na wyspie jeziora Zamełowskiego.

Hotel ma wiele do zaoferowania nie tylko osobom przyjeżdżającym w celu rekreacyjnym bądź relaksacyjnym. To niezwykle miejsce posiada szerokie zaplecze biznesowe, które sprzyja organizacji spotkań biznesowych, konferencji, bankietów oraz bali okolicznościowych.
Każdego wieczoru w hotelowym Rock Pubie można odprężyć się słuchając dobrej muzyki bądź grając w kręgle lub bilard ze znajomymi.
Szeroki wachlarz usług dodatkowych na terenie Doliny zachwyca odwiedzających i zachęca do ponownych odwiedzin. Miłośnicy sportów mają do dyspozycji rowery wodne, kajaki, rowery, jazdę konną dla początkujących i zaawansowanych, a dla najmłodszych Kraina Bajek i ZOO.

Wraz z rozpoczęciem wiosny Dolina Charlotty budzi się i przekształca w jedyne w swoim rodzaju miejsce oferujące szeroką gamę eventów kulturalno-rozrywkowych. Na terenie Resortu znajduje się amfiteatr, który mieści 10 tysięcy osób. Już od wielu lat gości na swoich deskach polskich wykonawców oraz zagraniczne gwiazdy światowego formatu. Imprezą, która zyskała uznanie i wpisała się na stałe w kalendarz najważniejszych wydarzeń muzycznych roku jest Festiwal Legend Rocka. Gwiazdami, które do tej pory wystąpiły w Amfiteatrze Doliny Charlotty były m.in.: Carlos Santana, Alice Cooper, John Mayall, Nigel Kennedy, Bonnie Tyler, Samantha Fox, Ray Manzarek & Robby Krieger of The Doors, Marillion, Perfect, Dżem, TSA i wiele innych.
Poza odsłoną muzyczną, podczas Kabaretonów, gościnnie wystąpili: Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Piotr Bałtroczyk, Jerzy Kryszak oraz wiele innych.


 


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij